• ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ
    на будь-який смак
  • Меблі від виробника
    гарантія якості

logo-min Наша фабрика започаткувала свою діяльність на ринку України з 2000 року. Основним напрямком діяльності фабрики є виробництво якісних м’яких меблів. За роки роботи накопичено досвід та відпрацьована технологія по виготовленню м’яких меблів. Наші фахівці зацікавлені в тому, щоб створювати для Вас якісні меблі, які принесуть в Ваш дім комфорт, затишок і гарний настрій! Ми готові запропонувати вам широкий спектр продукції, з якою Ви можете ознайомитись на нашому сайті, магазинах або завітати до нас на виробництво.

 

 

img-1

 

Мета компанії – задоволений покупець, а це означає створення дизайну, що відповідає сучасним стандартам якості. Асортимент нараховує близько 100 найменувань різних колекцій і стильових рішень. Наймодніші тенденції, використання сучасних технологій, ретельний відбір комплектуючих, багатоетапна система контролю якості – все це дає можливість створювати меблі, які подобаються нашим клієнтам.

 

 

 

 

 

img-2

 

Виробництво складається з столярного, швейного і оббивочного цехів, що дозволяє застосовувати передові технології у виготовленні м’яких меблів, а контроль якості здійснюється на кожному етапі виробництва – від розробки ескізу до зборки готового виробу. Висока якість матеріалів гарантують надійність і довгостроковість використання нашої продукції. Широкий ціновий діапазон дозволяє задовольняти потреби людей з різним матеріальним достатком, а наявність складської програми дає можливість значно скоротити час реалізації замовлень та їх доставку.

 

 

 

Фабрика “MebelCity” запрошує Вас до співпраці, адже наша ціль – це задоволений клієнт.

 

Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.
* - Поле обов'язкове до заповнення